Hlavní navigace

TP-Link Archer C50: Wi-Fi router pro domácnosti i kanceláře

Sdílet

Pavel Kreuziger 16. 10. 2015

Novinka je kompatibilní s bezdrátovým standardem 802.11ac a zároveň funguje ve dvou pásmech, což v kombinaci přináší rychlost dat až do 1,2 Gbit/s. Díky tomu umožňuje Archer C50 multitasking, tedy simultánní provádění více úloh, a to i těch náročnějších včetně hraní on-line her nebo sledování streamovaného HD videa. Pro tyto úlohy je tu pásmo 5 GHz, pro ty jednodušší pak 2,4 GHz.

TP-Link Archer C50

TP-Link Archer C50 disponuje integrovaným USB portem, do nějž je možné zapojit buďto externí úložiště pro sdílená data nebo třeba síťovou tiskárnu. Výhodou je, že k datům není nutné přistupovat pouze z lokální domácí či kancelářské sítě, ale prostřednictvím nastavitelného FTP serveru v podstatě odkudkoliv. Vzdáleně můžete provádět i nastavení a správu směrovače, ať už skrze speciální webové rozhraní nebo aplikaci pro mobilní zařízení TP-Link Tether, jež je možné si stáhnout pro systémy Android i iOS.

Doporučená cena routeru TP-Link Archer C50 na našem trhu činí 1 549 korun včetně daně. Zařízení je u nás dostupné již nyní.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?