Hlavní navigace

Toshiba Satellite A660 s 16palcovým displejem

19. 4. 2010

Sdílet

Toshiba Satellite A660 s 16palcovým displejem

 

Satellite A660 představuje design s novou klávesnicí s tlačítky oddělenými mezerami a odolné černé provedení s texturovanými plochami, které jsou podle výrobce příjemné na dotek. Notebook Satellite A660 bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během druhého čtvrtletí 2010.

Zážitek ze zvuku u tohoto nového modelu notebooku od Toshiby podporuje  technologie zpracování Dolby Advanced Audio ve spojení s reproduktory Harman Kardon. Nová funkce „Sleep-And-Music“ umožňuje přehrávat hudbu z připojeného přehrávače MP3 souborů i tehdy, když je notebook v režimu spánku nebo je vypnutý.

V určitých konfiguracích se model Satellite A660 dodává s přepisovací Blu-ray mechanikou, která umožňuje nejen přehrávat filmy v HD rozlišení, ale lze ji současně využít pro ukládání až 50 GB dat na dvouvrstvé disky. Notebook je dále vybaven funkcí Resolution+, což je aplikace, jež v reálném čase převzorkuje obrazový obsah se standardním rozlišením na téměř HD rozlišení a provede jeho barevnou korekci.

Toshiba Satellite A660 s 16palcovým displejem

Ovladač Toshiba Media Controller pomáhá uživatelům sdílet a streamovat fotografie, videa nebo hudbu mezi připojenými zařízeními s podporou DLNA. Součástí softwarové výbavy notebooku Satellite A660 je dále Toshiba Media Controller Plug-in pro webový prohlížeč Internet Explorer umožňující streamování flashových videí z YouTube na připojený televizor s certifikací DLNA.

Satellite A660 disponuje technologií Intel Wireless Display, která uživatelům umožňuje bezdrátově streamovat videa a hudbu z notebooku do televizoru, který však musí být rovněž vybaven touto technologií. Bezdrátový přenos obrazu je možné používat souběžně s bezdrátovým WiFi připojením.

Toshiba Satellite A660 s 16palcovým displejem


Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).