Hlavní navigace

Toshiba představuje jednu z nejštíhlejších HD videokamer na světě

28. 2. 2009

Sdílet

Toshiba Camileo S10

Camileo S10 upoutá pozornost již na první pohled díky ultra štíhlému designu s tloušťkou pouhých 18 mm, šířkou 57 mm a výškou 100 mm. Videokamera je navíc velmi lehká – váží pouhých 120 g (včetně baterie) a snadno se vejde do každé kapsy, takže je po ruce vždy, kdy je potřeba něco rychle zaznamenat.

Použití videokamery Camileo S10 je nanejvýš snadné a umožní vám jednoduše proměnit důležité životní momenty na trvalé vzpomínky v podobě videa s vysokým rozlišením 1080p, nebo na fotografie s rozlišením 5 megapixelů.

 

 

Toshiba navíc dále zjednodušila proces zasílání natočených videoklipů na server YouTube. Jakmile svůj videozáznam upravíte a jste připraveni se o něj rozdělit, stačí jediné kliknutí a vaše videoklipy se nahrají na váš účet na YouTube.

Díky rozlišení 1080p se obraz natočený pomocí videokamery Camileo S10 zřetelně zobrazuje nejen na otočném displeji s úhlopříčkou 2,5" (6,4 cm), který používá technologii TFT, ale především na jakémkoli televizoru s vysokým rozlišením (HD) po připojení pomocí integrovaného rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface – rozhraní pro multimédia s vysokým rozlišením).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).