Hlavní navigace

Toshiba aktualizuje notebooky řady Satellite Pro

2. 12. 2009

Sdílet

Toshiba aktualizuje notebooky Satellite Pro

 

Divize počítačových systémů společnosti Toshiba představila nejnovější přírůstky řady profesionálních produktů Satellite Pro. Ultrapřenosný 13,3" (33,8 cm) notebook Satellite Pro U500 je podle výrobce určen pro mobilní profesionální uživatele, pro které je důležitý design a kteří nechtějí na cestách slevit ze svých požadavků na výkon a funkční vybavení. Pro uživatele hledající především výkonné zařízení, které dokáže nahradit stolní počítač, přidává společnost Toshiba do své produktové řady 17,3" (43,9 cm) notebook Satellite Pro L550 s displejem s rozlišením HD+ a podsvícením LED.

Pro uživatele, kteří chtějí používat notebook stejnou měrou v kanceláři i na cestách, přidává společnost Toshiba do svého portfolia dva 15,6" (39,6 cm) modely: univerzální notebook Satellite Pro L500 a notebook Satellite L450 s mírně zjednodušenou sadou funkcí, který by měl nabídnout zajímavý poměr cena/výkon.  Všechny  zmiňované modely budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dispozici během čtvrtého čtvrtletí 2009.

Toshiba

Specifikace

Všechna čtyři nová profesionální zařízení Satellite Pro budou dodávána s operačním systémem Windows 7 a s nedávno představenou sadou aplikací pro zvýšení produktivity uživatelů Toshiba LifeSpace včetně funkcí Toshiba Bulletin Board a Toshiba ReelTime. Sada aplikací Toshiba LifeSpace usnadňuje u notebooků Toshiba vyhledávání a uspořádání souborů a projektů. Nástroj Toshiba PC Health Monitor monitoruje důležité součásti notebooku a upozorňuje uživatele na potenciální problémy dříve, než k nim skutečně dojde. Sleduje takové faktory, jako je výkon baterie nebo teplota procesoru. Prostorový snímač nárazů u ultramobilního notebooku Satellite Pro U500 detekuje údery a pády a chrání před poškozením data uložená na pevném disku.

Ovládání

Notebooky Satellite Pro U500, Satellite L500 a Satellite L550 jsou vybaveny zařízením Touch Pad s funkcí vícedotykového ovládání, které usnadňuje posouvání a další často používané operace. Přímý přístup k často používaným multimediálním a ovládacím funkcím zajišťuje panel EasyControl s osmi (Satellite Pro U500) nebo čtyřmi (Satellite Pro L500/550) podsvícenými mechanickými ovládacími tlačítky. Všechny čtyři nové modely obsahují nástroj Toshiba ConfigFree, který má za úkol zjednodušit konfiguraci sítě a online přístup, a snížit tak počet žádostí o technickou podporu. Zařízení Satellite Pro jsou vybavena vestavěnou webovou kamerou s integrovaným mikrofonem.

 

Toshiba

Design

Model Satellite U500 je nabízen v hnědém provedení s texturovanou povrchovou úpravou a vzorkem Matrix. Modely Satellite Pro L500 a Satellite Pro L550 mají nový odolný kryt s povrchovou úpravou Toshiba Fusion se vzorkem Breezea ocelově šedý kryt LCD. Cenově zajímavý model Satellite L450 nabízí lesklou povrchovou úpravu v hliníkově stříbrné barvě.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).