Hlavní navigace

TomTom: funkce Map Share nyní i v aplikaci pro iPhone

5. 1. 2011

Sdílet

Společnost TomTom oznámila, že technologie Map Share je nyní součástí aplikace TomTom pro iPhone. TomTom Map Share umožňuje uživatelům iPhone provádět v reálném čase změny do svých map a zároveň využívat bezplatných mapových oprav provedených uživatelskou komunitou a ověřených společností TomTom. Uživatelé aplikace mohou měnit názvy ulic, nastavit směr jízdy či zablokovat nebo odblokovat vybrané silnice přímo ve své mapě a sdílet tyto změny s ostatními uživateli.

Zároveň aplikace automaticky každý týden nebo na příkaz uživatele zkontroluje, zda jsou k dispozici nové ověřené opravy, včetně zákazů odbočení, změn v povolených rychlostech nebo křižovatkách. Díky Map Share mají uživatelé k dispozici aktuální mapu i v době mezi oficiálním vydáním nových map.

Cena a dostupnost
Aplikace TomTom je k dostání pro iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod touch 3. generace prostřednictvím App Store nebo na www.tomtom.com/tomtom-app. Cena se liší v závislosti na zvoleném regionu. Verze s mapovým pokrytím východní Evropy stojí 49,99 €, tedy přibližně 1 250 Kč. Aplikace TomTom pro iPhone je kompatibilní s iOS 3 a iOS 4, uživatelům se však doporučuje aktualizovat na iOS 4, jinak nebudou moci využívat všech vlastností aplikace.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).