Hlavní navigace

Tipy na dárky od TP-Linku: když jste doteď nic nesehnali

Sdílet

Pavel Kreuziger 17. 12. 2015

Výrobce publikoval celkem trojici tipů na zařízení ze svého portfolia, z nichž prvním je powerbanka s názvem TP-Link PB50, která poskytuje celkovou kapacitu baterie o hodnotě 10 tisíc mAh (mimochodem, průměrný smartphone má baterii s 2 až 2,5 tisíci mAh, což znamená, že takové zařízení je pomocí powerbanky možné nabít 4 – 5krát, aniž by uživatel musel hledat elektrickou zásuvku. Udávaná životnost powerbanky je 500 cyklů, k dispozici je také ochrana proti přepětí či zkratu.

TP-Link TL-PB50

Druhým z tipů je hudební přijímač TP-Link HA100, který přetvoří takřka libovolný reproduktor (či jejich sadu) s 3,5mm nebo RCA konektorem na reproduktor bezdrátový, a to díky podpoře technologie Bluetooth. Přijímač funguje na vzdálenost do 20 metrů a je možné jej spárovat se všemi Bluetooth kompatibilními smartphony, laptopy či tablety.

TP-Link HA100

Posledním doporučením je TP-Link UH400, USB rozbočovač, který lze zapojit do portu USB 3.0 na PC či jiném zařízení a z takového portu tak rázem vytvořit porty čtyři. Za zmínku stojí zpětná kompatibilita s USB 2.0 a 1.1, rychlost přenosu dat do 5 Gbit/s či podpora simultánního běhu připojených flash disků, externích disků, síťových tiskáren či smartphonů.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?