Hlavní navigace

Telefónica zlevňuje internet. xDSL bude od 15. března o třetinu levnější

Sdílet

Jan Bednařík 13. 3. 2013

Fixní internetové připojení k internetu od Telefónicy bude možné od pátku pořídit o třetinu levněji. Operátor doplňuje názvu stávajících tarifů Start, Optimal a Aktiv o znak plus a při zachované rychlosti snižuje cenu. Dle tvrzení společnosti je v současnosti ze strany zákazníků největší zájem o tarif Optimal, který za měsíční poplatek 757 Kč nabízí rychlost stahování až 20 Mb/s.

"Naši klienti mohli za zvýhodněnou cenu získat Internet Optimal již v minulosti. Vždy šlo ale o časově omezenou akční nabídku na jeden rok," uvádí ředitel rezidentního segmentu společnosti Telefónica Petr Matějovský. Pakliže zákazníci smlouvu po uplynutí 12 měsíců neukončili, účtoval jim operátor vyšší poplatek. "Nové tarify zachovávají výhodný měsíční paušál neomezeně, po celou dobu trvání závazku a tím odstraňují nutnost zákazníka se každých 12 měsíců vracet k ceně svého tarifu."

Oproti stávající nabídce tak nové tarify Optimal+ a Aktiv+ vycházejí zhruba o třetinu levněji a tarif Start+ o více než desetinu levněji. Stále však platí podmínka uzavření 12měsíční smlouvy. Operátor zdůrazňuje, že se tarify pojí s automatickým prodloužením na další rok, tedy se uživatelé musí sami postarat o případné ukončení smlouvy.

o2 nabidka

 

Společně s novými tarify zlevňuje také cena balíčku kombinujícího xDSL připojení a digitální televize O2 TV. 12měsíční smlouva nově vyjde na 656 Kč za měsíc.

 

Zdroj: Telefonica.cz

Našli jste v článku chybu?