Hlavní navigace

Telefónica útočí, představila neomezený tarif za rozumnou cenu

Sdílet

Jan Bednařík 11. 4. 2013

Telekomunikační operátor O2 dnes představil trojici nových tarifů nesoucích přídomek FREE. Zadarmo pochopitelně nejsou, nicméně nejdražší z nich, FREE CZ nabízený za velice slušný měsíční poplatek 749 Kč, skýtá neomezené volání i zprávy do všech sítí a rovněž dostanete 1GB FUP limit pro mobilní data.

"Jako první přicházíme s revoluční nabídkou, která nyní umožní našim zákazníkům osvobodit se a užívat svůj mobilní telefon opravdu naplno. Přinášíme zcela neomezený tarif za 749 korun. Navíc celou naši nabídku výrazně zjednodušujeme," uvedl generální ředitel společnosti Telefónica Czech Republic Luis Malvido.

Tarify jsou dle společnosti určeny jak novým tak stávajícím zákazníkům na dobu 24 měsíců. Co víc, na tarif mohou přejít i ti stávající zákazníci, kteří využívají jakékoliv výhody plynoucí ze současně probíhajícího 24měsíčního tarifu (například dotovaný telefon).

o2 free

"Naše firma vždy určovala trendy pro celý telekomunikační trh a děláme to tak i nyní. Jako první jsme v minulosti představili neomezené volání v rámci tarifů O2 NEON, poradce O2 Guru na prodejnách, mobilní datové sítě 3G a LTE i prvního virtuálního operátora ve vlastní síti. Teď přicházíme s bezkonkurenční nabídkou mobilních služeb," dodává Luis Malvido.

 

Zdroj: Telefonica.cz

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).