Hlavní navigace

Telefónica O2 inovuje program Odměna za dobití

Sdílet

Čestmír Žák 16. 11. 2010

Nárok na odměnu za dobití získávají automaticky ti zákazníci O2 předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč. Ti, kteří si dobijí 400 Kč a více, mají šanci získat lepší odměny. Podle výše dobití jsou rozděleny nejen balíčky služeb, ale také věcné ceny. Po každém dobití obdrží zákazník formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na speciální webové stránce soutěže www.odmenazadobiti.cz a obratem si může zvolit svou odměnu. Na stejných stránkách je každý den postupně zveřejněno 100 výherních okamžiků a ke každému z nich vypsána věcná odměna.

Zákazník, který si dobije kredit v daný čas nebo nejdříve po něm, získává příslušnou věcnou odměnu. Sto zákazníků tak má možnost odnést si každý den výhru v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače či poukázky na nákup zboží a zážitků. Jedou měsíčně se pak soutěží o hlavní výhru, kterou je koupelna od společnosti SIKO koupelny v hodnotě 100 000 korun.

Zákazník O2 nyní může ovlivnit, jakou odměnu dostane. Množství odměn k výběru je odstupňováno podle věrnosti. Zákazníci, kteří jsou u O2 méně než 6 měsíců, mají na výběr mezi jedním balíčkem služeb a partnerskou Extra nabídkou. Zákazníci, kteří jsou u O2 od 6 měsíců do 3 let, mají na výběr o jeden balíček služeb více. Ti, kteří jsou O2 věrní více než 3 roky, mohou zvolit mezi třemi balíčky služeb a partnerskou Extra nabídkou.

Zákazníci, kteří se v programu zaregistrují a stanou se členy EXTRA klubu, mají nově v rámci zaručených odměn na výběr také jednu EXTRA odměnu v podobě slevy na zboží či služby u našich partnerů. Stránky www.odmenazadobiti.cz prošly několika změnami s cílem zvýšit pohodlí jejich návštěvníků. Kromě grafického oživení tak došlo k úpravám, které umožňují rychlejší načítání stránky.

 

Našli jste v článku chybu?