Hlavní navigace

Telefónica O2 inovuje portál 1188.cz

Sdílet

Čestmír Žák 10. 12. 2010

Mezi důležité novinky na portálu patří možnost vyhledávat podle oborů, které uživatele zajímají nejčastěji. Tuto funkci nabízí katalog firem i telefonní seznam. Ve firemních kontaktech tak lze vyhledávat např. mezi provozovateli taxislužeb, lékárnami nebo v sekci ubytování. V telefonním seznamu je přímý odkaz např. na pošty, divadla nebo porodnice. Katalog firem a telefonní seznam portálu 1188.cz obsahuje desítky tisíc zápisů tuzemských firem a stovky tisíc kontaktů na lidi. Ze sledovaných statistik vyplývá, že mezi nejčastěji hledanými výrazy jsou obecné výrazy jako vánoční cukroví, stavebniny nebo zubní pohotovost. Uživatelé často vyhledávají i kontakty na městský úřad, mateřské školy nebo ZOO.

Katalog je využíván také pro zjištění kontaktů na konkrétní firmy jako ČEZ, Komerční banka či Telefónica O2. Součástí portálu 1188.cz je i nadále oblíbená SMS brána, která registrovaným uživatelům umožňuje bezplatně zasílat na čísla O2 až 100 SMS za hodinu.

Mobilní verze

Služba 1188 zároveň vychází vstříc uživatelům, kteří na portál 1188.cz stále častěji vstupují z mobilních telefonů. Katalog firem a telefonní seznam v mobilní verzi je dostupný buď na adrese m.1188.cz nebo prostřednictvím mobilního portálu O2 v sekci Odkazy.

Našli jste v článku chybu?