Hlavní navigace

T-Mobile zveřejnil svou vánoční nabídku

Sdílet

Jan Bednařík 17. 11. 2011

Telekomunikační operátor T-Mobile ve své tiskové zprávě představil speciální vánoční nabídku, v rámci níž si mají přijít na své noví i stávající zákazníci. Společnost dle svých vlastních slov považuje nabízené bonusy za velmi štědré a bohaté, pojďme se tedy blíže podívat, co si pro nás operátor přichystal.

Twist Adventní víkendy

První nabídka platí pro vlastníky některého z předplacených hlasových tarifů. Pokud si zákazník od 21. listopadu dobije kredit ve výši alespoň 300 Kč, může během všech čtyř adventních víkendů (počínaje 26. listopadem) volat i psát v rámci sítě T-Mobile zdarma. Bezplatně navíc může přistupovat k internetu s datovým limitem 50 MB.

All Inclusive víkendy na rok 2012

V podstatě se jedná o stejný princip jako v případě adventních víkendů, pouze lze výhodu využívat i během celého příštího roku. Štědrá nabídka má však své ale. Abyste mohli volných minut, SMS zpráv a dat využívat, budete si muset každý měsíc dobýt minimálně 300 Kč. Pakliže byste některý měsíc dobití vynechali, zcela o možnost získání bonusu přicházíte. Prostřednictvím naoko atraktivní a velkorysé nabídky tak operátor zákazníkovi šikovně prodává závazek na minimální měsíční plnění. V podstatě se jedná o klasický případ tzv. bombardování láskou. Operátor vám nadělí dáreček, který později několikanásobně přeplatíte. Stačí se lehce zamyslet. Proč dá zákazník namísto paušálu přednost Twist tarifu? Zřejmě se nechce zavazovat a doufá, že během některých měsíců třeba utratí méně. Touha po „dárku“ a nezávazná podmínka každoměsíčního dobytí mu však později z předplacené Twist karty vytvoří regulérní paušál.

Limitovaná edice Twist karet s novým designem a kreditem zdarma

Tento bonus je přichystán pro nové zákazníky tarifů Twist. Pakliže si každý měsíc dobijete alespoň 300 Kč, dostanete 100 Kč kreditu navíc. Princip je tedy naprosto stejný jako v předcházejícím případě. Tentokrát však T-Mobile zákazníky motivuje tím, že mohou získat až 1 200 Kč navíc. Velmi pěkně interpretováno, neboť toto podání navozuje pocit, že opravdu nějaké peníze získáte. Ačkoliv jistě mnozí zákazníci bonus rozumně zužitkují, nabídka je nastavena tak, aby lidé dobili kredit pouze kvůli možnosti získání stokoruny zdarma a později jej provolali zcela zbytečně, když už jej přeci získali „zdarma“.

A nyní přichází ta největší třešnička na dortu. T-Mobile představil nové Twist karty „se zcela novým a praktickým designem“. Hluboce se operátorovi za tento geniální a inovativní počin klaníme, neboť jsme byli doposud s nepraktickým a nevzhledným designem SIM karet velmi nespokojeni, obzvláště když ji z telefonu vyjímáme každý den.

 

Úvodní foto: © theromb - Fotolia.com

Našli jste v článku chybu?