Hlavní navigace

T-Mobile umožní platit na Google Play skrze měsíční vyúčtování či kredit

Sdílet

Jan Bednařík 11. 12. 2013

Telekomunikační operátor T-Mobile novinku sdělil v úterý s tím, že budou platby skrze měsíční vyúčtování nebo kredit dostupné všem zákazníkům, kteří mají aktivní systém m-platba (ten je ve výchozím nastavení automaticky aktivován všem nefiremním zákazníkům). Celý systém funguje tak, že při nákupu na Google Play uživatel jako způsob úhrady vybere T-Mobile m-platba.

„Nákup na Google Play bude pro naše zákazníky ještě pohodlnější, bez nutnosti zadávat někam údaje ze své platební karty. Zaplatí jednoduše v rámci vyúčtování služeb, nebo jim bude částka přímo stržena z kreditu. Věřím, že klienti tuto novinku ocení a budou ji v hojné míře používat,“ uvádí ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile Milan Hába.

T-Mobile uvádí, že zprovoznění služby probíhá postupně, nicméně do 14 dnů by měly platby fungovat všem zákazníkům. Operátor dále upozorňuje, že denní limit pro m-platbu je z bezpečnostních důvodů nastaven na 3000 Kč. Měsíční utracenou částku pak paušální zákazníci naleznou ve vyúčtování v sekci platební služby.

T-Mobile současně přes m-platbu nabízí platby mimo jiné také na Microsoft Store, Blackberry App World a na Facebooku.

 

Zdroj: T-mobile.cz

Našli jste v článku chybu?