Hlavní navigace

T-Mobile pokrývá signálem 3G už 42,5 % populace

Sdílet

Karel Krutý 31. 3. 2011

T-Mobile oznamuje, že pokrytí populace České republiky je v tuto chvíli již na 42,5 %. Mezi posledními pokrytými místy na 3G mapě figurují města jako Příbram, Písek, Kopřivnice, Chrudim, Svitavy, Uherský Brod nebo Rakovník. Rychlý mobilní internet je nyní dostupný pro obyvatele 97 měst a větších obcí. Pokryto však bylo i dalších 232 menších obcí a vesnic.

„Od 1. dubna také navyšujeme maximální objem stažených dat (FUP) u Internetu na cesty Standard z původních 2 GB na 3 GB,“ uvedl v tiskovém prohlášení Jiří Hašek, ředitel řízení kategorie a produktů v T-Mobile. Tato změna se týká všech zákazníků. Prvně jmenovaní budou mít vyšší FUP při koupi již k dispozici, na stávající klienty pak změna čeká od následujícího zúčtovacího období. Náruživí surfaři mohou i nadále využít možnosti dokoupit si další objem dat ve výši 1 GB za 99 Kč.

Od zítřejšího dne také platí možnost vyzkoušet si Internet na cesty s technologií HSPA+ na týden zdarma. Zájemci si budou moci zapůjčit na všech značkových prodejnách oproti vratné záloze ve výši 2 000 Kč na 7 dní datovou SIM kartu společně s USB modemem Huawei E1823, který podporuje technologii HSPA+. Klienti T-Mobile tak dostanou příležitost vyzkoušet před vlastním nákupem, zda jim internet skutečně funguje všude tam, kde by ho potřebovali používat.

Našli jste v článku chybu?