Hlavní navigace

T-Mobile pokryl mobilní sítí s technologií HSPA+ dalších 20 obcí

28. 2. 2011

Sdílet

T-Mobile pokryl mobilní 3G sítí s vylepšenou technologií HSPA+  dalších 20 obcí. Od 1. března také dojde k navýšení rychlosti přenosu dat u tarifů Internet na cesty Premium, Internet Premium (4G internet) a Internet v mobilu Premium.

T-Mobile se rozhodl své zákazníky již dále neomezovat a povolí maximální možnou hranici u tarifů Internet na cesty Premium, Internet Premium (4G internet) a Internet v mobilu Premium, a tou je 21,6 Mbps. Uživatelé dat tak budou limitováni pouze možnostmi samotné technologie. Jediné, co tak klient bude potřebovat, je USB modem Huawei E 1823, jehož recenzi právě připravujeme.

Díky HSPA+ má síť větší kapacitu, což je právě s ohledem na vzrůstající počet uživatelů dat naprosto nezbytné. Více zákazníků tak může stahovat ve stejný čas data vyšší rychlostí. Výhodou je samozřejmě i lepší uživatelská zkušenost – videa a hry se spouští bez čekání.

Pozadu nezůstává ani výstavba sítě. Ještě na konci roku 2010 bylo měst s 3G pokrytím celkem 39. I nadále se však v rozšiřování pokračuje. Mezi dalších 20 obcí, kde si vysokorychlostní mobilní internet mohou zákazníci nově vyzkoušet, patří Hustopeče, Bedihošť, Kralice na Hané, Davle, Rajhrad, Jablonec nad Nisou, Nová ves nad Nisou, Nučice, Mníšek pod Brdy, Kostelec nad Labem, Velké Popovice, Otrokovice, Újezd u Brna, Strážnice, Zábřeh, Hranice, Velká Bystrice, Mošnov, Zadní Třebáň, Mnichovo Hradiště. V dalších devíti městech došlo k vylepšení pokrytí: Praha, Brno, Děčín, Liberec, Mladá Boleslav, Kladno, Česká Lípa, Opava, Pardubice.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).