Hlavní navigace

T-Mobile nabízí internet v mobilu pro mladé za 100 Kč

Sdílet

Čestmír Žák 15. 9. 2010

Uživatelé tarifů BAV SE a BAV se s Mých5 si nyní mohou vychutnat Internet v mobilu za 100 Kč měsíčně při objednání balíčku na dva roky. FUP byla stanovena ve výši 100 MB, po překročení tohoto limitu dojde ke snížení přenosové rychlosti. Nabídku mohou využít stávající klienti nebo noví zákazníci při uzavření smlouvy k tarifům BAV SE.

Mladí zájemci mohou u T-Mobile vybírat hned ze dvou paušálů. BAV SE s Mých5 poskytuje SMS zdarma do všech sítí a zvýhodněné volání, oboje v rámci pěti vybraných kontaktů od za 99 Kč měsíčně včetně DPH. S Internetem v mobilu Standard za sto korun přijde balíček uživatele na 199 Kč včetně DPH.

Tarif BAV SE obsahuje 50 volných minut zdarma, dále 100 SMS a 3 MMS do všech sítí v ČR, 3 motivy z t-zones a 3 odpovědní SMS z T-Mobile Navigátora jako bonus. Paušál činí 228 Kč měsíčně včetně DPH. S Internetem v mobilu Standard za 100 Kč pak vychází s daní celkem na 328 Kč. Pro zájemce o novou aktivaci celého balíčku je připravena další nabídka - smartphone LG GS290 za cenu 499 Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).