Hlavní navigace

Sweex GO Stereo Speaker Bar - potřebujete malý reproduktor?

9. 10. 2010

Sdílet

Nizozemský výrobce lifestylové elektroniky a IT doplňků Sweex uvádí na český a slovenský trh přenosný reproduktor Go Stereo Speaker Bar, který můžete propojit nejen s počítačem nebo notebookem, ale také s vaším media playerem nebo smartphonem. Novinka působí na první pohled křehce, ale zvuk by měl být podle výrobce dostatečně silný i díky zabudovanému 3,5palcovému subwooferu. Novinka může být napájena jak klasickými bateriemi, tak i pomocí USB kabelu.

Sweex GO Stereo Speaker Bar

Speciální ochranná vrstva podle výrobce chrání Sweex Go Stereo Speaker Bar před kontaktem s magnetickými poli jiných spotřebičů. Nemusíte se tak bát, že by došlo k rušení jejich výkonu. Na ovládacím panelu naleznete elegantní tlačítka k ovládání hlasitosti a zapnutí a vypnutí reproduktorů. Na trhu se objeví model ve třech barevných variantách – v černé, bílé a stříbrné barvě.

Sweex poskytuje na výrobek standardní dvouletou záruku. Pokud však produkt online registrujete, je záruční doba automaticky prodloužena o dalších 10 let. Více informací o záruce naleznete na stránkách: www.sweex.com/12yearwarranty. Doporučené koncová cena činí 619 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).