Hlavní navigace

Sunnysoft představil automobilové držáky Brodit pro mobilní zařízení

Sdílet

Jan Mazal 17. 9. 2009

Sunnysoft představil automobilové držáky BroditSpolečnost Sunnysoft představuje produkty švédské společnosti Brodit. Držáky a ProClipy Brodit slouží k uchycení mobilních zařízení ve vozidlech. Mezi jejich výrobcem uváděné přednosti patří variabilní uchycení v interiéru vozu, aktivní dobíjení zařízení, montáž bez nutnosti vrtání nebo zvýšení bezpečnosti jízdy.
Držáky jsou vyráběny pro konkrétní typ vozu a typ zařízení. Řešení se skládá ze dvou komponent – ProClipu a držáku (Holder). ProClip je řešení pro připevnění držáku do vozidla, které využívá montáž prostým zacvaknutím mezi technologické mezery plastů palubní desky. Díky tomu se montáž obejde bez vrtání a bez poškození interiéru vozidla. Umístění zařízení do držáku (stejně jako vyjmutí) je snadné. Držáky jsou vyrobeny pro jednotlivé typy většiny mobilních zařízení, jde mimo jiné o mobilní telefony, PDA a komunikátory, smartphony, LCD panely, GPS navigace, MP3 přehrávače, odolné terminály nebo krátkovlnné vysílačky. Uchycení mobilních zařízení je pak možné na několika místech v interiéru – levý A sloupek, palubní deska, hlavová opěrka a středový panel.V souvislosti s distribucí Broditu v České a Slovenské republice dnes spustila společnost Sunnysoft novou podobu stránek www.brodit.cz. Jsou určeny pro koncové zákazníky i pro resellery. Najdou zde konfigurátor, který jim nabídne několik variant držáků pro jejich mobilní zařízení a vyhledá všechny vhodné ProClipy pro daný model vozu.

Držáky mobilních zařízení jsou k dispozici obvykle ve čtyřech variantách. Vybírat lze mezi variantou „aktivní s napájením“, tedy napájení přes zásuvku zapalovače nebo s pevným připojením na palubní síť, mezi variantou „pro použití s originálním kabelem“, variantou „s průchozím konektorem“ a mezi variantou „pasivní bez možnosti nabíjení“. Pro nejprodávanější zařízení nabízí Brodit variant více (např. pro iPhone jich má v nabídce jedenáct).

Držáky mobilních zařízení a GPS navigací Brodit nahradí chybějící příslušenství nových Nokií. Ty dnes nemají v základní výbavě držáky těchto zařízení a jejich uživatelé tak musí zařízení volně odkládat v prostoru. Brodit těmto novým bezpečným držákům pro zařízení Nokia dal název „Holder f. Cable Attachment For Nokia original cable CA-116, CA-113CU and CA-134“. Držáky jsou konstruovány tak, že se přímo do nich dá zapojit originální nabíjecí kabel od hands free sady Nokie. Držáky jsou tak určeny především pro tyto typy Nokií: N96, N95 8GB, N95 4GB, N82, N79, N78, E90, E75, E71, E66, E65, E63, E51, 6600 Fold, 6300, 6220 Classic, 6210 Navigator, 6120 Class, 3120 Class, 3109/3110, 2630, 2600 Class.

Našli jste v článku chybu?