Hlavní navigace

Správce hesel Sticky Password nyní ve verzi 5.0

Sdílet

Čestmír Žák 4. 11. 2010

Společnost Lamantine Software (www.stickypassword.cz) oznámila vydání nové verze Sticky Password. Aktuální  verze správce hesel a nástroje pro automatické vyplňování online formulářů Sticky Password 5.0 podle svých autorů umožňuje bezpečnější a efektivnější práci s hesly a přihlašovacími údaji jak jednotlivcům, tak i malým firmám.

Sticky Password byl uveden na trh již v roce 2001 jako program na skladování hesel. V současné době, mimo správy a šifrování hesel a osobních údajů, Sticky Password poskytuje funkci vyplňování on-line formulářů. Instalační balík obsahuje šifrovací algoritmy a také poskytuje účinnou ochranu proti phishing útokům, key-loggerům a krádeží identity. Každá licence zahrnuje také přenosnou USB verzi Sticky Password pro použití i na cizím počítači bez nutnosti cokoli instalovat.

Sticky Password 5.0 přináší novinku ve formě Bezpečné poznámky, díky které si uživatelé mohou ukládat citlivé osobní údaje do šifrované databáze. Uživatelé ze segmentu malých a středních firem přivítají také možnost používání sdílených přihlašovacích údajů. Byla také přidána podpora pro prohlížeč Google Chrome. Veškerá data a funkce jsou dostupná i v přenosné USB verzi, která je součástí každé licence.

Zkušební verze Sticky Password poskytuje plnou funkčnost po dobu 30 dní. Sticky Password je dostupný v češtině, angličtině, němčině, ruštině a francouzštině.


Našli jste v článku chybu?