Hlavní navigace

Společnost Logitech přináší novou řadu příslušenství pro iPad

Sdílet

Pavel Kreuziger 15. 4. 2012

Nová řada příslušenství se skládá celkově ze sedmi různých produktů. Logitech se díky nim snaží o to, aby uživatelé iPadu, jejichž počet neustále roste, mohli využívat své zařízení opravdu naplno.

Prvním produktem, který byl vytvořen ve spolupráci se společností ZAGG, je klávesnice a kryt Logitech Keyboard Case. Hliníkový kryt chrání iPad před poškozením, lze jej nasadit na iPad druhé a třetí generace, klávesnice s intuitivním rozložením kláves zase spárujete s tabletem pomocí technologie Bluetooth. Další novinka, Logitech Tablet Keyboard, je kombinací klávesnice (která opět funguje přes Bluetooth) a stojánku.

Bezdrátový headset Logitech Wireless Bluetooth Headset zase umožní komunikovat a poslouchat hudbu v případě, že jste vzdáleni od vašeho tabletu. A to až do deseti metrů a po dobu maximálně šesti hodin. Logitech Tablet Speaker zase umožní hlasitý poslech hudby (uchytíte ho k tabletu a připojíte prostřednictvím jacku 3,5 mm).

Do nové řady dále patří herní ovladač Logitech Joystick for iPad, stojan s reproduktory Logitech Speaker Stand for iPad a nakonec i samotný stojan Logitech AV Stand for iPad. Všechno uvedené příslušenství je na českém trhu dostupné již od konce března za následující ceny: Logitech Keyboard Case za 2 499,- Kč, Logitech Tablet Keyboard for iPad za 1 499,- Kč, Logitech Wireless Bluetooth Headset za 1 499,- Kč, Logitech Tablet Speaker za 999,- Kč, Logitech Joystick for iPad za 399,- Kč, Logitech Speaker Stand for iPad za 1 299,- Kč a Logitech AV Stand for iPad za 1 999,- Kč.

Našli jste v článku chybu?