Hlavní navigace

Společnost Genius přináší miniaturní reproduktory

Sdílet

Jakub Kuneš 6. 4. 2012

Vyšší model s označením SP-i175 disponuje 40mm reproduktorem, který kromě středních tónů solidně zpracovává i basy. Regulátor hlasitosti se nachází přímo na zařízení. Přenosný minireproduktor lze zapojit do notebooku, tabletu, hudebního přehrávače nebo telefonu, který je vybaven klasickým výstupním audio jackem (3,5 mm). Možné je i propojení zařízení s jinými přenosnými reproduktory.

Genius SP-i175 disponuje lithiovou baterií, která po nabití poslouží až pro osm hodin reprodukce. O stavu baterie informují uživatele dvě LED diody. V balení naleznete i redukci z jacku 3,5 mm na 2,5 mm, nabíjecí USB kabel, pouzdro a uživatelský manuál. Zařízení, které můžete zakoupit v černé, bílé a zelené, se na našem trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 309,- Kč včetně DPH.

Druhý model s označením SP-i165 je opět vybaven 40mm reproduktorem a 3,5mm konektorem jack. Baterie umožní poslech také po dobu osmi hodin, rozdíl je hlavně v designu a také v absenci 2,5mm redukce. Model SP-i165 zakoupíte v červené, černé nebo bílé barvě za doporučenou cenu 269,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?