Hlavní navigace

Sony Walkman A845 s tloušťku 7,2 mm

12. 1. 2010

Sdílet

Sony Walkman A845 s tloušťku 7,2 mm

 

Video/MP3 přehrávač Walkman A845 od Sony o tloušťce 7,2 mm a hmotnosti 62 g (bez sluchátek) je dosud nejkompaktnějším řešením tohoto výrobce. Přednímu panelu přehrávače dominuje velký OLED displej s úhlopříčkou 7,1 cm (2,8”). Ten podle Sony nabízí syté barvy, vysoký kontrastní poměr, široký pozorovací úhel a krátký čas odezvy. Jeho prostřednictvím můžete sledovat filmy z on-line obchodů, videoklipy ze stránek pro sdílení multimédií, obrázky hudebních alb nebo digitální fotografie. Nový režim zobrazení scén Scene Scroll umožňuje procházet delší videa, která se zobrazují jako série malých náhledů. Najdete scénu, kterou potřebujete, spustíte přehrávání a sledujete děj od požadovaného okamžiku.

Pokud preferujete opravdu velký obraz, možná oceníte možnost WALKMAN A845 připojit k televizoru pomocí volitelného A/V výstupního kabelu (WMC-NWV10). Obraz se do televizoru přenáší ve formátu standardního rozlišení (SD – 720 x 480) s plynulou frekvencí 30fps (neumožňuje přehrání některých souborů s ochranou DRM).

Technologie digitálního zesílení S-Master podle výrobce zajišťuje kvalitní zvuk s minimálním zkreslením. Zesilovač S-Master, který již využívají hi-fi zařízení a systémy domácího kina Sony. Kvalitu poslechu dále zvyšují technologie Sony Clear Audio,  které zajišťují dynamickou a detailní stereofonní reprodukci. Clear Stereo redukuje přeslechy mezi pravým a levým kanálem, zatímco Clear Bass zajistí nízké frekvence v nezkreslené kvalitě. Technologie zdokonalení zvuku DSEE Sound Enhancement Technology navíc umožňuje detailní podání vysokých frekvencí, které se obvykle ztrácejí při konverzi hudby z původní CD kvality do MP3 souboru.

 

WALKMAN® A845Import hudby, videa, fotografií a playlistů provedete jednoduchým přetažením souborů z počítače (metoda „drag&drop“), nebo s pomocí iTunes 9.0 za použití dodaného softwaru Content Transfer. Některé MPEG1 soubory a další soubory stažené z internetu lze na přehrávači Walkman přehrávat po zkonvertování programem Content Transfer. Přehrávač podporuje celou řadu významných hudebních a video formátů včetně WMA a WMV souborů s ochranou autorských práv.

S přehrávačem Walkman A845 můžete na jedno nabití baterie poslouchat hudbu až 29 hodin. Při přehrávání videa vydrží baterie až 9 hodin. K dispozici je také nová funkce Battery Care, která optimalizuje celkovou životnost baterie.

Video MP3 přehrávač Walkman NWZ-A845 s kapacitou 16 GB bude v prodeji od března 2010.

 

Vlastnosti:

•    OLED displej, 7,1 cm (2,8”)
•    Digitální zesilovač S-Master a technologie Digital Clear Audio
•    Sluchátka s funkcí Noise Canceling
•    Možnost přehrávaní ve standardním rozlišení na připojeném televizoru
•    Až 29 hodin přehrávání audia
•    Nový režim Battery Care prodlužující životnost baterie

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).