Hlavní navigace

Sony uvádí nové notebooky a spouští Windows 7 upgrade program pro Vaio

10. 7. 2009

Sdílet

VAIO spouští Windows 7 upgrade program a představuje novinky

 

Společnost Sony odstartovala (počínaje datem 26. 6. 2009) dobrovolný registrační program pro upgrade současného OS na systém Microsoft Windows7. Uživatel, který si od 26.6. 2009 (včetně) zakoupí notebook, má možnost na níže uvedené webové adrese registrovat svůj požadavek na obdržení operačního systému Windows7 a doprovodných utilit pro své VAIO. Jakmile bude operační systém uveden na trh, bude registrovaný uživatel kontaktován operátorem pro upřesnění logistických údajů a dodání zásilky DVD.

Sony Vaio

 

Zároveň byly představeny následující novinky v nabídce notebooků Sony Vaio:

 

Řada TT21 VGN-TT21XN/B

Tento lehký a přenosný notebook stylového designu se dle výrobce hodí pro mobilní profesionály. Zařízení VAIO série TT je vyrobeno z karbonových vláken, s LED podsvícením displeje a výdrží akumulátoru až 9 hodin.

Řada Z41 VGN-Z41XD/B

13,1" notebook má býrt určen pro profesionály na cestách. Tenký a lehký notebook řady Z kombinuje karbonové šasi s výkonným hardwarem. Displej X-black LCD disponuje LED podsvícením, zvýšenou odolností proti poškrábání a vysokým rozlišením. Výhodou tohoto modelu jsou dvě grafické karty, poskytující možnost volby mezi grafickým výkonem a výdrží na baterii.

Sony VaioŘada SR49 VGN-SR49VN/H

Kompaktní 13,3" notebook pro práci i zábavu s LED podsvícením displeje. Pět programovatelných tlačítek usnadňuje spouštění vybraných aplikací jedním stiskem.

Řada FW41 VGN-FW41ZJ/H, VGN-FW41M/H, VGN-FW41E/H

Plně vybavený 16,4" notebookumožňuje vypálit 50 GB dat na jeden Blu-ray disk, přehrávat videa na Full HD displeji a usnadnit si svou práci pomocí balíku předinstalovaného software.

Řada AW31 VGN-AW31S/B

Vlajková loď v kategorii VAIO notebooků určených pro zábavu. Displej s dvoulampovým podsvícením a Full HD rozlišením přináší dle vyjádření výrobce jasný a ostrý obraz, navíc  je zde k dispozici Blu-ray vypalovací mechanika.


Více informací a podmínek lze najít na stránkách: www.vaio.eu/windows7

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).