Hlavní navigace

Sony Ericsson představil dva nové smartphony: Mix Walkman & txt pro

Sdílet

Jakub Vitásek 12. 6. 2011

Obě novinky disponují dotykovým displejem s uživatelským rozhraním v rozích displeje, stejně jako nové modely z řady Xperia mini. Kromě mnoha užitečných funkcí nabízí oba telefony fotoaparáty s nahráváním videa či Wi-Fi připojení pro prohlížení internetových stránek či chatování.

Sony Ericsson Mix Walkman představuje novou možnost poslechu hudby ve vysoké kvalitě a navíc zábavnou formou. Pro snadné hledání oblíbených skladeb je určeno speciální tlačítko Zappin. Pouhým stisknutím tohoto tlačítka se přehraje refrén následující skladby, který usnadní rozhodování o poslechu dalších písní. Připravena je také speciální funkce karaoke, která umožňuje ztlumit hlasy jakékoli skladby tak, že lze zpívat právě přehrávanou oblíbenou skladbu s pouhým doprovodem. K osobitému designu a netradičnímu vzhledu telefonu navíc přispívá řada vyměnitelných pásek, z nichž jedna je vždy součástí balení telefonu.

Sony Ericsson txt pro nabízí spojení 3" dotykového displeje s 3,2megapixelovým fotoaparátem a výsuvnou QWERTY klávesnicí. Díky speciální aplikaci určené pro sociální sítě Facebook a  Twitter umožňuje navíc průběžně sledovat aktualizace profilů pěti nejoblíbenějších přátel.

Sony Ericsson Mix Walkman a Sony Ericsson txt pro budou na vybraných trzích dostupné ve třetím čtvrtletí tohoto roku. Jejich kompletní specifikaci naleznete na sesterském magazínu HD World.

Našli jste v článku chybu?