Hlavní navigace

Sony Ericsson nabídne svým zákazníkům nové příslušenství

Sdílet

Čestmír Žák 4. 6. 2010

Společnost Sony Ericsson dnes představila novou strategii v oblasti příslušenství mobilních telefonů. To nyní ponese název Extras a bude zahrnovat čtyři kategorie – Talk pro vyřizování hovorů, Play pro hraní, Listen pro poslech hudby a Go pro využívání telefonu na cestách.

Zároveň s oznámením nové strategie byly také představeny dvě nové náhlavní soupravy Bluetooth™ – VH110 a VH410. Příslušenství Extras je u Sony Ericssonu nově rozděleno do čtyř kategorií, které symbolizují hlavní funkce a představují nové možnosti využití mobilních telefonů. Čtyři nové kategorie se jmény Talk (Povídej), Play (Hraj si), Listen (Poslouchej) a Go (Jdi) podle výrobce nejen rozšíří funkce přístrojů, ale usnadní zákazníkům i orientaci v produktech a pomohou jim tak při rozhodování se při koupi daného modelu v obchodu.  

Příslušenství Sony Ericsson Extras zastupují celkem čtyři kategorie:

Talk (Povídej): přijímání hovorů  se sluchátky nebo s náhlavními soupravami Bluetooth

Play (Hraj si): příslušenství, které je určeno především těm, kdo vyhledávají zábavu

Listen (Poslouchej): poslech oblíbených skladeb či videoklipů prostřednictvím Bluetooth reproduktorů, sluchátek či kapesních reproduktorů

Go (Jdi): přenášení souborů, nabíjení, každodenní nošení

Pro ty, kdo chtějí povídat, představila společnost Sony Ericsson dvě nové náhlavní soupravy z rodiny Greenheart, ve které doplní existující náhlavní soupravu Bluetooth VH700 s filtrem okolního hluku. Nové Bluetooth náhlavní soupravy VH410 a VH110 rozšiřují možnosti bezdrátové komunikace a jsou prvními doplňky, které zastupují kategorii Sony Ericsson Extras Talk.

Náhlavní soupravy Bluetooth VH410 a VH110

Náhlavní soupravy VH410 a VH110 patří k řadě Greenheart, která je podle vyjádření výrobce šetrná k životnímu prostředí. Oba modely jsou vyrobené z recyklovaných plastů a zpracované barvami na vodové bázi. Obě náhlavní soupravy jsou navíc opatřeny malým balením, aby co nejvíce redukovaly přebytečný odpad.


 Náhlavní souprava Bluetooth VH110

Náhlavní soupravy Bluetooth VH410 a VH110 budou dostupné od srpna 2010.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).