Hlavní navigace

Sony Ericsson Live with Walkman - když se hudba snoubí s Facebookem

Sdílet

Martin Rippl 23. 8. 2011

Telefon je vybaven tlačítkem pro Walkman, které zajišťuje rychlý přístup k hudebnímu přehrávači. Stejně tak snadné je i využívání sociální sítě Facebook, díky jejíž integraci lze snadno sdílet i prohlížet aktuální obsah profilů všech přátel. Prostřednictvím služby Qriocity od Sony je pak možné získat nový obsah, především videa a hudbu.

Novinka s atraktivním designem nabízí 3,2” displej z minerálního skla a 1Ghz procesor. O možnost nahrávat videa v HD rozlišení 720p se postará pětimegapixelový fotoaparát, vyřizovat videohovory přes Skype umožní čelní kamerka. Pro všechny milovníky hudby byla modelu Live with Walkman do vínku dána technologie Sony xLOUD, která dle tvrzení výrobce rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby. Nejnovější verze platformy Android (Gingerbread 2.3) určená pro smartphony zprostředkuje přístup k více než 250 000 aplikacím na Android Market.

Telefon bude dostupný na vybraných trzích od posledního čtvrtletí tohoto roku.

Funkce:

  • Integrace sítě Facebook: Umožňuje přihlásit se na Facebook přímo z obsahu telefonu, například z galerie fotografií, hudebního přehrávače, telefonního seznamu či kalendáře.
  • Aplikace Media Discovery: Užitečná aplikace, která zprostředkuje světové hity i videa na jediném místě pouhým dotykem, včetně doporučení přátel ze sítě Facebook.
  • Hudební tlačítko: Dotykem tohoto tlačítka je v rámci hudebního přehrávače možné získat přístup k aktuálnímu obsahu oblíbených interpretů, například k jejich videoklipům, textům skladeb i novinkám z jejich života.
  • Služba Qriocity od Sony pro sledování videí a poslech hudby: Snadný přístup k velkému množství skladeb od předních nahrávacích studií i k tisícům filmů z dílen světových producentů.
  • Technologie Sony xLOUD: Rozšiřuje možnosti kvalitního poslechu hudby na integrovaných reproduktorech.
  • TrackID: zabezpečí rozpoznání právě přehrávané skladby v FM rádiu nebo hudebním přehrávači. Skladby je pak možné ihned sdílet nebo stahovat.

Kompletní specifikace naleznete v pokračování článku na sesterském magazínu HD World.

Našli jste v článku chybu?