Hlavní navigace

Snímky obrazovky Samsungu Galaxy S4 ukazují nové rozhraní TouchWiz

Sdílet

Chris Martin 7. 3. 2013

Snímky, které podle loga AT&T 4G pocházejí z americké verze telefonu, publikoval nejprve web GSM Israel. Jak můžete vidět níže, je původ snímků evidentně v rozhraní Samsungu TouchWiz; od rozhraní modelu Galaxy S3 se totiž příliš neliší. Hlavní rozdíl lze pozorovat v částečně průhledném panelu oznámení v horní části. Na obrázcích je také možno vidět logo, které indikuje, že telefon podporuje technologii přenosu NFC (což se dalo tak nějak očekávat).

Menu nastavení je poměrně vyladěné – má oddělené sekce pro připojení, samotné zařízení, uživatelské účty a ostatní možnosti. Podle GSM Israel běžel telefon Galaxy S4, z nějž snímky obrazovky pochází, na Androidu 4.2.1, sériová podoba smartphonu však pravděpodobně poběží na verzi 4.2.2.

 

Čtěte také: Samsung Galaxy S4 bude vypuštěn v šesti různých verzích

 

Na jednom z uniklých obrázků se nacházejí možnosti nastavení Smart Screen, kam patří například Smart Scroll (ovládání posuvníku obrazovky očima) a Smart Pause (automatické pozastavení videa ve chvíli, kdy se na něj nedíváte).

Samsung Galaxy S4

Na snímcích se dále potvrzuje Full HD rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů na 5palcovém displeji, přestože zde se mluví o 5,01palců (předchozí informace hovořily o 4,99palcích, což je ale detail). Docela nás překvapila vysoká hustota pixelů (480 ppi), spíše se však bude v reále jednat o hustotu srovnatelnou se Sony Xperia Z, tedy 441 ppi.

Snímek rozhraní fotoaparátu je dalším důkazem o tom, že Galaxy S4 přijde s 13megapixelovým snímačem. Software také ukazuje ovládání sekvenčního snímání, detekce tváře, měření světla, ISO a technologie proti otřesům.

Samsung Galaxy S4 fotoaparát

Na stránkách GSM Israel se tvrdí, že snímky pocházejí od důvěryhodného zdroje a přímo z Galaxy S4, podobné úniky je však vždy třeba posuzovat kriticky.

Samsung představí Galaxy S4 přesně za týden, 14. března v New Yorku. O novinkách vás budeme dále informovat.

Zdroj: IDG News Service

 

Našli jste v článku chybu?