Hlavní navigace

Sledujte české sportovce on-line na ZOH.cz

Sdílet

Čestmír Žák 12. 2. 2010

Sledujte české sportovce on-line na ZOH.cz

 

Internetové vysílání divákům nabídne sportovní přenosy České televize běžící v danou chvíli na ČT2 a ČT4 (včetně verze ve vysokém rozlišení vysílané na ČT HD) a navíc bude k dispozici dalších 6 kanálů s přímými přenosy z Vancouveru a Whistleru, které by se do televizního vysílání nevešly.

Díky technologii Silverlight tak bude možné sledovat až 8 sportovních utkání v jednu chvíli. Diváci se ale mohou těšit i na textové shrnutí nejzajímavějších událostí, které bude v celé řadě případů obohaceno o možnost sledování záznamu. Portál dále nabízí upoutávky na nejdůležitější sportovní přenosy, bezprostřední komentáře sportovních redaktorů, zobrazení nejdůležitějších zpráv a diváckou diskusi. Vysílání bude možné spustit ve všech operačních systémech včetně Windows, Linuxu a Macu i ve všech internetových prohlížečích. Divák bude mít i možnost výběru obrazové kvality podle svých technických možností.

Více informace o technologii Silverlight diváci získají na adrese www.silverlight.cz, kde je možné aplikaci také bezplatně stáhnout.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).