Hlavní navigace

Skříně Sharkoon Rebel9 a Nightfall U3 v novém provedení

Sdílet

Filip Klausner 24. 5. 2012

Společnost Sharkoon představuje novou edici dvou PC skříní typu Tower: Sharkoon Nightfall a Sharkoon Rebel9 Aluminium, jež jsou nyní v prodeji s předním konektorem USB 3.0. Sharkoon nahradil stávající eSATA port na obou Midi ATX Tower skříních za USB 3.0 rozhraní, pro základní desky podporující tento novodobý přenosový standard je tedy k dispozici interní port a 19pinový propojovací kabel.

Obě PC skříně mají elegantní design tvořený hliníkovou přední částí včetně kvalitních „Diamond cut“ hran a odnímatelných krytů pro mechaniku. SECC case je na obou modelech se svým černým provedením stejný, rozdíly jsou pouze v designu přední části a v možnostech instalace mechanik.

Sharkoon Rebel9 Aluminium nabízí až 9 vnějších pozic

Sharkoon Rebel9 Aluminium nabízí až 9 vnějších pozic pro optickou mechaniku, zatímco Nightfall má 5 pozic pro optickou mechaniku a 5 vnitřních pozic velikosti 3,5'' pro usazení pevných disků. Odnímatelný HDD cage Sharkoon Nightfall je chlazený modře osvíceným 120mm LED ventilátorem. Kromě na obou modelech předinstalovaného ventilátoru mohou být přidány další dva o velikosti 120 mm na boční panel, 80mm nebo 120mm ventilátor na zadní stranu a 120mm nebo 140mm ventilátor na horní část.

Nightfall U3 má 5 pozic pro optickou mechaniku a 5 pozic velikosti 3,5'' pro usazení pevných disků

Funkční rozsah obsahuje i kabelový management, držák na chlazení procesoru otevírající se u konzole základní desky, ryhloupínací mechanismy k upevnění pevných disků a prostor pro vodní chlazení. Snadno dostupný horní panel s novým USB 3.0 rozhraním disponuje také dvěma porty USB 2.0, jacky pro sluchátka a mikrofon a tlačítky I/O a reset.

Doporučená cena Sharkoon Nightfall U3 a Sharkoon Rebel9 Alu U3 je u autorizovaných prodejců stanovena na 44,90 eur (Rebel U3) a 54,90 eur (Nightfall U3).

Horní panel s novým USB 3.0 rozhraním disponuje také dvěma porty USB 2.0, jacky pro sluchátka a mikrofon a tlačítky I/O a reset

Našli jste v článku chybu?