Hlavní navigace

Širokoúhlý 24" displej iiyama v rozlišení Full HD

Sdílet

Čestmír Žák 8. 1. 2009

Vynikající jas, kontrast a nastavení barev ve špičkovém rozlišení Full HD 1920x1080, to vše nabízí první 24" širokoúhlý panel iiyama. Obrazovka svými parametry potěší jak fanoušky filmů, tak hráče počítačových her na PC nebo herních konzolích. K dostání je v elegantní černé lesklé barvě Piano black.

iiyama LCDZážitek z obrazu zajišťuje nejen formát 16:9, ale i čas reakce 2 ms a displej zobrazující až 16,7 milionů barev. O jejich optimální nastavení a o špičkový jas a kontrast v závislosti na výběru jednoho z předdefinovaných režimů (Film, Hry) se postará funkce OptiColour. ProLite E2407HDS je vybaven třemi vstupy signálu, z nichž dva jsou digitální (DVI-D i HDMI) a také analogovým vstupem D-Sub.

Použité technologie Overdrive, ACR (Advanced Contrast Ratio) a HDCP umožňují těšit se obrazem Full HD beze ztrát a deformace obrazu při nasyceném kontrastu podkreslujícím čerň, který se osvědčí při sledování filmů HDTV, při hraní her, taktéž při zapojení do počítače PC, Blue-Ray mechaniky, dekodéru HDTV, nebo herní konzole Xbox360 a Playstation 3. ProLite E2407HDS je kompatibilní také s počítači Apple Macintosh.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).