Hlavní navigace

Seznam spouští novou službu Sdovolena.cz. Poradí, kam na dovolenou.

Sdílet

Jan Bednařík 2. 12. 2010

Dle vlastních slov zástupců společnosti Seznam.cz se jedná o první projekt svého druhu na českém internetu. Na vzniku služby se velkou měrou podílela také Asociace cestovních kanceláří ČR a mezi dalšími partnery pochopitelně figurují především společnosti specializující se na cestovní ruch a řešení pro cestovní agentury.

„Jedná se o perspektivní projekt, který je určen  pro přímý prodej zájezdů cestovních kanceláří bez jakéhokoliv prostředníka. Nad projektem převzalo patronát představenstvo ACK ČR. Jsem přesvědčen o tom, že  se vytváří silná  konkurence pro cestovní agentury zaměřené pouze  na internetový prodej. Přeji Sdovolené šťastné vykročení a mnoho úspěchů,“ sdělil ke spuštění projektu Viliam Sivek, předseda Asociace cestovních kanceláří ČR.

V současné době server spolupracuje s několika předními cestovními agenturami (mezi nimiž bychom našli například Čedok, FIRO-tour, Fischer, Exim tours, Eso travel nebo Blue Style) stejně tak jako s menšími cestovními kancelářemi majícími spíše regionální charakter.

Vyhledávání dovolených je založeno na filtrování výsledků podle zvolených kritérií. Uživatelé si tak mohou předvolit preferenci dané cestovní kanceláře, destinace, termínu odjezdu, cenového rozsahu a dalších významných atributů.

„Cílem je poskytnout uživatelům jednoduchou a přehlednou službu pro výběr dovolené. Zároveň však chceme zobrazovat dostatek informací, které lidem pomohou v rozhodnutí výběru zájezdu. Službu budeme samozřejmě neustále vylepšovat, a to také na základě připomínek našich uživatelů“, řekl Jan Schenk, produktový manažer Seznam.cz.

Našli jste v článku chybu?