Hlavní navigace

Service Pack pro Windows 7 se blíží

10. 3. 2010

Sdílet

Service Pack pro Windows 7 se blíží

 

Zpravodajská společnost TechARP, jejíž zprávy o vydávání Service Packů k produktům společnosti Microsoft bývají obvykle nejpřesnější, uvedla, že opravný balíček pro Windows 7 by měl být uveřejněn již ve čtvrtém kvartálu tohoto roku.

WindowsMicrosoftu se s novými Windows 7 daří. Hovoří o tom také zpráva o prodeji 90 miliónů licencí. Existuje však celá řada firem, které se i přes silnou popularitu sedmiček „bojí“ upgradovat, a tak čekají na první opravný balíček, který by měl přinést systému větší stabilitu, i když již řada objevených chyb byla opravena prostřednictvím Windows Update. Microsoft tak věří, že po uveřejnění Service Packu zasáhne prodej licencí nová, ještě silnější vlna zájmu.

Struktura balíčku není prozatím známá a ani termín nebyl oficiálně Microsoftem potvrzen. Prozatím se hovoří o tom, že pokud se neobjeví při testování oprav nějaké závažnosti, bude balíček tvořen spíše souhrnem oprav a záplat, které si průběžně stahují již dnešní uživatelé sedmiček pomocí automatických aktualizací.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).