Hlavní navigace

Satellite T110 a Satellite T130 s vysokou výdrží baterie

12. 10. 2009

Sdílet

Satellite T110 a Satellite T130 s vysokou výdrží baterie


Nové ultratenké notebooky Satellite T110 a Satellite T130 jsou nejnovějším příspěvkem společnosti Toshiba do třídy vysoce přenosných notebooků. Podle výrobce jsou zaměřeny na dynamické spotřebitele, jimž není lhostejná stylovost a kteří chtějí mít notebook, ve kterém by se skloubila velmi nízká hmotnost, značná přenosnost a vysoký výkon.

Satellite T110 nabízí displej s úhlopříčkou 11,6'' (29,5 cm), Satellite T130 se pochlubí 13,3'' (33,8 cm) zobrazovacím prvkem. Obě novinky budou k dostání během čtvrtého čtvrtletí roku 2009 jak v Evropě, tak i na Středním Východě a v Africe.

Toshiba

Oba nové produkty jsou k dispozici buď v černém provedení Precious Black nebo ve výrazně červené variantě Iron Red Metallic s vzorovanou lesklou povrchovou úpravou. Satellite T130 je navíc k dispozici ještě ve třetí verzi s exotickým designem Luxe White Pearl se vzorem.

ToshibaNavzdory kompaktnímu designu nabízí Satellite T110 dle dostupných parametrů až 9 hodin výdrže na nabití baterie. Satellite T130 vydrží podle Toshiby bez nutnosti nabití ještě déle – až 11 hodin.

Nechybí klávesnice v plné velikosti a touchpad s funkcí ovládání více prsty, která přijde vhod zejména při rolování  nebo dalších často používaných operačních funkcích. Další inovací je zjednodušení nastavení sítě pomocí aplikace Toshiba ConfigFree sloužící ke konfiguraci připojení k Internetu pomocí WLAN, Bluetooth nebo mobilního telefonu.

Obě nová zařízení jsou vybavena balíkem aplikací, nazvaným Toshiba LifeSpace. Ten podle Toshiby poskytne spotřebitelům vlastní způsob, jak spouštět své soubory a organizovat své každodenní činnosti nebo projekty.


Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).