Hlavní navigace

Samsungu unikly fotografie novinky Galaxy Note 3 Neo

Sdílet

Jan Bednařík 24. 1. 2014

Galaxy Note 3 Neo, nový phablet z produkce korejského výrobce Samsung, se pravděpodobně již brzy dostane na prodejní pulty. O novince se v posledních dnech na světových technologických webech začíná objevovat čím dál tím více neoficiálních informací, Samsung si dokonce neuhlídal ani obrazový materiál. Magazín SamMobile včera zveřejnil fotografie očekávané novinky, jež údajně vynesl pracovník belgického online obchodu s elektronikou připravující své webové stránky na zahájení prodeje.

Z Belgie unikly pouze fotografie, žádné specifikace, nicméně ty jsou (opět neoficiálně) známy již delší dobu. Pokud jsou zvěsti pravdivé, překvapí phablet například dvěma CPU, dvoujádrovým taktovaným na 1,7 GHz a čtyřjádrovým na 1,3 GHz. Dále ve výbavě nalezneme 2GB RAM, 8MPx kameru a 16GB interní úložiště. Co do velikosti phablet oproti Galaxy Note 3 se spíše navrací k modelu Galaxy Note 2 a mírně zmenšuje se svým 5,55palcovým Super AMOLES displejem.

Z oficiálních informací víme aspoň tolik, že phablet opravdu ponese přídomek „Neo“ a ne „Lite“, jak hovořily původní zvěsti, potvrdily to zástupci společnosti Samsung webovému magazínu TechRadar. V rámci předprodeje má novinka v Belgii stát 599 EUR (zhruba 16 500 Kč) a měla by se na pulty dostat do konce března. Můžeme se však jen dohadovat, zda Samsung s oficiálním představením počká až na veletrh MWC pořádaný letos od 24. února, nebo si vzhledem k únikům informací pospíší.

 

Galaxy Note 3 Neo

 

Zdroj: Sammobile.comNews.cnet.com

Našli jste v článku chybu?