Hlavní navigace

Samsung uvedl na český trh tři smartphony z řady Galaxy

Sdílet

Čestmír Žák 18. 3. 2011

Samsung představil nové modely telefonů Samsung GALAXY family - Samsung GALAXY Ace, Samsung GALAXY Gio a Samsung GALAXY mini. Mobilní telefony ze Samsung GALAXY family jsou inspirovány modelem Samsung GALAXY S, kterého se celosvětově prodalo 10 milionů kusů, a to za sedm měsíců od jeho uvedení na trh. Při navrhování této řady telefonů vycházel Samsung z modelu  Samsung  GALAXY S a přizpůsobil ho tak, aby vyhovoval rozmanitým potřebám a rostoucím nárokům zákazníků.

Samsung Galaxy ACE

Samsung GALAXY Ace je podle výrobce určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Novinka nabízí  3,5palcový displej HVGA,  800MHz procesor, hlasové vyhledávání a prohlížeč dokumentů ThinkFree. Samsung GALAXY Ace se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se prodává od března 2011.

Samsung GALAXY Gio

Samsung GALAXY Gio se vyznačuje 3,2palcovým HVGA displejem. Samsung GALAXY Gio se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v dubnu 2011.

Samsung GALAXY mini

Samsung GALAXY mini nabídne 3,14palcový QVGA, 600MHz procesor, hlasové vyhledávání Google a obsahuje také prohlížeč dokumentů Quick Office. Samsung GALAXY mini se v současné době prodává v Rusku a postupně bude k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se prodává od března 2011.

Našli jste v článku chybu?