Hlavní navigace

Samsung odhalil podrobnosti o telefonu Ultra Touch

10. 2. 2009

Sdílet

Samsung Ultra Touch

Jedná se o vysouvací typ telefonu s 2.8 palcovým OLED displejem a rozlišením 240x400 pixelů (WQVGA). Jako u všech podobných zařízení tohoto typu, ukrývá Touch Ultra ve spodní polovině klasickou, 10-tlačítkovou vysunovací klávesnici. Pod samotným displejem se nacházejí tři funkční tlačítka.

Telefon je 12.7mm tenký, fotit může s 8megapixelovým foťákem s LED bleskem a "smile" režimem, který rozpoznává obličeje a úsměvy. Další součástí je navigace GPS s možností označování fotografií pomocí geografických souřadnic. Videa jsou zaznamenávána rychlostí 30FPS v rozlišení 640x480 pixelů. Samozřejmostí je WCDMA (evropsko-japonský 3G standard sítě mobilních telefonů) a také 7.2Mbps HSDPA (datový protokol, označovaný také jako technologie 3,5G – tříapůltá generace).

samsung touch ultra

Mezi další funkce přístroje Samsung Ultra Touch patří přehrávání videa ve formátech DivX, Xvid, H.263, H.264, Windows Media Video 9 a MPEG4, FM rádio, hudební přehrávač a Bluetooth 2.0. Zařízení se dodává s 80MB integrovanou pamětí. Prohlédnout si Samsung Touch Ultra budete moci na výstavě Mobile World Congress v Barceloně, která se koná 16. - 19. února 2009. Datum prodeje ani cena ještě nebyly stanoveny.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).