Hlavní navigace

Samsung se pochlubil cloudovou základovou stanicí tenkého klienta

Sdílet

Pavel Kreuziger 16. 10. 2012

K těmto řešením patří základová stanice B Series Cloud Base Station a série monitorů C Series Cloud Monitors. Cloudová zařízení Samsungu umožňují uživatelům bezpečně ukládat data na centralizovaný server či do sítě a přistupovat k nim ze svých klientských zařízení.

B Series Cloud Base Station i C Series Cloud Monitors tvoří společně tenkého klienta, který pracuje s daty umístěnými na centralizovaném serveru. Takové řešení je bezpečnou alternativou k tradiční PC infrastruktuře kanceláří firem, ale třeba i počítačových učeben škol.

Cloud Base Station je tenký klient umístěný v patě stojanu, na nějž můžete připojit svůj stávající monitor. Obě zařízení, jak série B, tak i C, jsou vybaveny druhou generací čipsetů Teradici. Samsung Cloud Monitor Série C obsahuje DVI výstup, D-sub vstup, čtyři porty USB 2.0 a vestavěné reproduktory. Uživatelé si mohou vybrat mezi 19- a 26,3palcovým modelem.

Stanici B Series Cloud Base Station zakoupí zájemci již v říjnu, monitory se potom na českém trhu objeví v průběhu prosince.

Samsung C Series Cloud Monitor

Zdroj: TZ Samsung

Našli jste v článku chybu?