Hlavní navigace

Samsung představuje novou řadu barevných tiskáren CLP-365 a CLX-3305

Sdílet

Redakce 31. 7. 2012

Samsung CLP-365

Společnost Samsung představuje novou barevnou tiskárnu Samsung CLP-365, jež se vyznačuje svou kompaktností, jednoduchým ovládáním a řadou funkcí, mezi kterými nechybí Mobile Print, Easy Eco nebo One-touch Print. Poprvé je odděleno rozhraní tiskárny od systémové jednotky, což umožňuje její jednoduché řízení a správu.

Dle výrobce se jedná o nejmenší tiskárnu formátu A4 ve své třídě. Její parametry jsou 382 mm (š) x 309 mm (h) x 211,5 mm (v). Technologie ReCP se má postarat o ostrý a lépe čitelný tisk, přičemž dosahuje novinka rychlosti tisku až 18 stran za minutu (barevný tisk 4 strany za minutu). Ovládání pomocí One Touch funkcí umožňuje jedním tlačítkem nastavit Wi-Fi nebo si vytisknout to, co máte aktuálně na obrazovce svého počítače, tabletu či telefonu. Funkce Easy Mobile Print pak zajišťuje tisk z jakéhokoli zařízení včetně smartphonů a tabletů.

S využitím routeru může tiskárna CLP-365 tisknout bez nutnosti připojení USB kabelů nebo jiných pomůcek. S funkcí Samsung Easy Mobile Print můžete tisknout z libovolného mobilního zařízení. Aplikaci Samsung Mobile Print si můžete snadno stáhnout do svého smartphonu nebo tabletu, podporována je systémy Android, Windows a iOS.

Technologie Rendering Engine for Clean Pages (ReCP) má společně s polymerizovaným tonerem zajistit, aby barvy a jas původního dokumentu zůstaly korektně vyobrazené i na papíře.

samsung clp 365

Samsung CLX-3305

Samsung dále představuje barevnou multifunkční tiskárnu CLX-3305, která dle tvrzení výrobce díky svým rozměrům představuje nejmenší multifunkční tiskárnu na světě. Mezi základními vlastnostmi nalezneme využití tisku, kopírování, skenování, fax a technologii ReCP stejně jako v případě kolegyně CLP-365. S tiskárnou CLP-365 sdílí novinka CLX-3305 taktéž rychlost tisku a jednoduché ovládání One Touch.

CLX-3305 dovede taktéž tisknout bezdrátově. Stačí nastavit bezdrátové zařízení tisku a začít posílat práci k vytisknutí. Podobně lze využít technologii Samsung Easy Mobile Print, díky které mohou uživatelé tisknout obrázky, PDF soubory, webové stránky nebo kancelářské dokumenty. Další vlastností tiskárny je USB Printing. Díky němu můžete přímo od tiskárny tisknout obsah, který jste si přinesli na USB disku.

samsung clx 3305

Cena a dostupnost

Tiskárna CLP-365 bude v České republice dostupná začátkem srpna za cenu od 3 828 Kč a tiskárna CLX-3305 za cenu od 7 079 Kč.

 

Zdroj: TZ Samsung

Našli jste v článku chybu?