Hlavní navigace

Samsung nejspíš uvede Galaxy Note 8 koncem srpna

9. 6. 2017

Sdílet

Portál Korea Herald publikoval spekulace, které naznačují, že Galaxy Note 8 bude vydán již v srpnu, pravděpodobně pár týdnů předtím, než se do prodeje dostane příští iPhone od Applu. Samozřejmě za předpokladu, že Apple nepřekvapí a nepokusí se naopak předběhnout Samsung.

Galaxy Note 5 byl poprvé představen 13. srpna a do prodeje šel o osm dní později. U loňského Note 7, se kterým navzdory jeho číslu příliš štěstí neměl, tato data posunul dokonce ještě o něco dopředu – uvedl jej 2. srpna a do prodeje poslal 19.

Dalším očekávaným smartphonem je model V30 od LG, který se na světlo světa dostane nejspíše na pravidelném veletrhu IFA v Berlíně na počátku září.

Nejnovější spekulace o modelu Note 8 hovoří o zařízení se 6,3palcovým bezokrajovým displejem (designově podobném s Galaxy S8 a S8+). Na zadním panelu by se mohl nacházet duální fotoaparát se 12megapixelovým širokoúhlým snímačem a 13megapixelovým teleobjektivem. Je také možné, že přímo pod sklem displeje se bude nacházet čtečka otisků prstů.

A stejně jako série Galaxy S8 projde i Note 8 novým schvalovacím procesem baterie čítajícím osm kroků, aby snad nedošlo k podobným problémům jako loni.

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).