Hlavní navigace

Samsung Galaxy Tab vstoupil na český trh, stát bude 19 tisíc

Sdílet

Zuzana Paulinová 3. 11. 2010

Samsung GALAXY Tab pohání procesor Cortex A8 1.0GHz, výsledky jeho snažení se zobrazují na 7“TFT-LCD displeji. Přístroj se vyznačuje hmotností 380 g a operačním systémem  Android 2.2.  Zařízení dokáže vytvářet a sdílet dokumenty ve formátech Word, PDF, PowerPoint či Excel. Díky konektivitě 3G HSUPA, 802.11n Wi-Fi   a Bluetooth 3.0  může zprostředkovat videohovor nebo umoží prohlížení webových stránek včetně videí prostřednictvím Adobe Flash Player 10.1.

Samsung GALAXY Tab dále obsahuje čtenářskou aplikaci Samsung Readers Hub, která slučuje aplikace pro elektronické čtení a také lokální  aplikaci WOOKY, která poskytuje možnost čtení a nákupu českých a slovenských e-knih. Majitelé přístrojů Galaxy Tab navíc podle Samsungu budou mít k dispozici 130 českých titulů klasické literatury ke stažení zdarma. Další aplikace nazvaná Media Hub zajišťuje přístup k široké škále hudebních souborů. Samozřejmostí je také aplikace Social Hub umožňující spojení s přáteli na sociálních sítích.

Stejně jako smartphony Samsung má i tablet Samsung GALAXY Tab přístup do prostředí Android Market, který umožňuje bezplatné stahování přes 50 000 aplikací. Při cestování jistě využijete například aplikace Google Maps Navigation (Beta). Veškerý multimediální obsah Samsung GALAXY Tab je možné bezdrátově sdílet prostřednictvím funkce All Share s  TV, PC nebo notebooky podporujícími tuto technologii. Orientační cena Samsung Galaxy Tab činí 18 990,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?