Hlavní navigace

Samsung Galaxy S4 nabídne velký výběr příslušenství

Sdílet

Pavel Kreuziger 21. 4. 2013

„Flipové“ pouzdro, Game Pad s technologiemi Bluetooth a NFC, náhradní baterie s dobíjecím dokem, náramek S Band monitorující fyzickou námahu... jak je vidět, u Samsungu tentokrát mysleli na všechno.

Asi nejpraktičtějším kouskem originální výbavy pro model Galaxy S4 bude bílá nabíjecí sada s baterií, která obsahuje právě náhradní baterii a nabíjecí dok, v němž bude právě nepoužívaná baterie v bezpečí. Sada bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 979,- Kč včetně DPH.

Specialitou dostupnou pro majitele Samsungu Galaxy S4 je také bezdrátový Game Pad za cenu 1 799,- Kč včetně DPH. K telefonu jej bude možné připojit pomocí technologie Bluetooth s Tectile (NFC) párováním. Game Pad je velice kompaktní a bude jej možné nosit stejně jako telefon třeba v kapse.

Galaxy S4 kožená kapsa

Stylovým a zároveň ochranným prvkem telefonu bude také kožená kapsa. Ta je provedena tak, aby postupem času získala patinu, ale zároveň smartphone účinně chránila před oděrkami a prachem. Hnědou kapsu bude na našem trhu možné zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 1 199,- Kč včetně DPH.

K dispozici bude samozřejmě spousta dalších pouzder a obalů v různých barevných provedeních a cenových relacích. Například za 899,- Kč si k telefonu budete moci přikoupit atraktivní částečně průhledné flipové pouzdro s částečně zachovanými ovládacími a zobrazovacími funkcemi.

Samsung Galaxy S4 nabíjecí podložka

Jako poslední si zmíníme sadu pro bezdrátové nabíjení, která obsahuje indukční podložku a speciální zadní kryt. Vybitý telefon vybavený krytem na podložku jednoduše položíte a už nabíjíte. Podložka bude stát 1 439,- Kč, kryt potom 949,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ Samsung

Našli jste v článku chybu?