Hlavní navigace

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 - hudební přehrávač s Androidem

Sdílet

Karel Krutý 17. 2. 2011

Společnost Samsung představila chytrý přehrávač GALAXY S WiFi 4.0, nejnovější přírůstek do neustále se rozšiřující rodiny GALAXY, založené na operačním systému Android. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 je vybaven 4palcovým LCD displejem, na němž mohou uživatelé přistupovat k aplikacím a multimediálnímu obsahu.

Novinka je vybavena technologií WiFi 802.11 b/g/n a operačním systémem Android 2.2 „Froyo“ (při komerčním uvedení na trh jej bude možno modernizovat na verzi 2.3 Gingerbread). Podpora VoIP prostřednictvím služby Skype umožňuje hovory přes WiFi a také bezplatné volání mezi uživateli služby Skype a díky přístupu ke službám sociálních sítí jako Twitter a Facebook budete podle výrobce neustále v kontaktu s lidmi. Podpora video služby Qik vám nabízí možnost nahrávat videa a sdílet je s přáteli a příbuznými. Integrovaná podpora GPS dále rozšiřuje možnosti tohoto zařízení a umožňuje vám využívat mapových služeb Google a adresářových aplikací.

Samsung GALAXY S WiFi 4.0 podporuje formát DivX HD, díky čemuž dokáže přehrát video ve vysokém rozlišení. Podpora nejrůznějších norem kodeků zahrnuje MPEG4, H264, DivX, XviD a WMV. Samsung GALAXY S WiFi 4.0 se na světových trzích začne prodávat v první polovině roku, nejprve ve Velké Británii.


Foto: Fotolia © SSilver

Našli jste v článku chybu?