Hlavní navigace

Samsung Galaxy S III poběží na čtyřech jádrech

28. 12. 2011

Sdílet

Jihokorejský výrobce elektronických zařízení Samsung pravděpodobně již v únoru příštího roku představí nový smartphone Galaxy S III (název není potvrzen), který bude navazovat na dvojici zástupců z úspěšné řady Galaxy S. Tuto informaci zveřejnil korejský online deník etnews.com, který současně tvrdí, že Samsung rovněž pracuje na vlastním smartphonu s 3D displejem a podporou nahrávání stereoskopického videa.

Mezi hlavní hardwarové specifikace mobilní novinky dle zvěstí patří 4,6palcový HD Super AMOLED Plus displej s rozlišením 720 x 1280 pixelů, čtyřjádrový procesor, který vyvíjí sama společnost Samsung a nazývá jej Exynos, nebo podpora LTE sítí. Smartphone pak údajně poběží na operačním systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Bližší očekávané specifikace si můžete prohlédnout na webu gsmarena.com.

Druhou novinku by potom měl představovat 3D smartphone Samsung 3D (ani v tomto případě není název potvrzen), který se svými funkcemi bude velmi podobat konkurenčním zařízením, jakými je například HTC Evo 3D nebo LG Optimus 3D. Měl by tedy být vybaven 3D displejem a dvojící kamer, jež umožní snímání 3D fotografií a 3D videa.

Sama společnost Samsung se k těmto informacím pochopitelně nevyjádřila, tudíž si na oficiální informace budeme muset počkat pravděpodobně až do konce února příštího roku, kdy se bude pořádat tradiční barcelonský veletrh MWC orientovaný na mobilní zařízení.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).