Hlavní navigace

Samsung Galaxy S 4: V USA oficiálně ve čtvrtek, v Číně neoficiálně již nyní

Sdílet

Jan Bednařík 12. 3. 2013

Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung si na čtvrtek 14. března přichystal jednu ze svých tradičních událostí pojmenovaných jako Unpacked, kdy bude veřejnosti oficiálně představen nový smartphone Galaxy S4. Obzvláště okolo současného modelu Galaxy S III se vybudovala velmi početná uživatelská základna, tudíž se v posledních dnech každá nová uniklá informace o nadcházející vlajkové lodi na technologických webech skloňuje ve všech pádech.

Zřejmě k nejvýraznějšímu úniku informací došlo včera, kdy se na internetu objevily poměrně věrohodně vyhlížející fotografie čínského dual-SIM modelu. Smartphone velmi nápadně připomínající vzhled Galaxy S III si můžete prohlédnout například na webu Androidcentral. Nutno zmínit, že samotný Samsung průběžně vydává obrázkové i video upoutávky, jež mají nadšence na chvíli uklidnit, případně ještě více rozvášnit. Na svém Twitteru dnes Samsung například zveřejnil potemnělý náhled na část těla smartphonu. Kampaň doplnil také o dvojici video upoutávek (první a druhá část).

A co říkají zvěsti o parametrech telefonu? Galaxy S 4 by měl disponovat ještě větším 5palcovým displejem s rozlišením 1080 x 1920 px (hustota 440 ppi), 4jádrovým procesorem s taktem 1,7 GHz, 13MPx zadní a 2,2MPx přední kamerou, podporou sítí 4G LTE nebo Wi-Fi standardem 802.11ac. živě se hovoří taktéž o nové funkci Eye Scroll, díky níž by mohli uživatelé posouvat čtený text pouhým pohybem očí.

 

Zdroj: Androidcentral.comMobile.theverge.com

Našli jste v článku chybu?