Hlavní navigace

S-Frame od Sony - fotorámeček s přehráváním HD videa

2. 9. 2010

Sdílet

Společnost Sony přichází na trh s deseti novými modely S-Frame s displejem o velikosti od 17,6 cm (7”) do 26 cm (10.2”). Fotorámečky S-Frame nabízejí širokou paletu režimů slideshow a navíc i režim hodin a kalendáře. Každý z modelů (kromě E710, který má vyměnitelný panel) má na rámečku osvětlené logo „Sony“, které automaticky zmizí, když fotorámeček umístíte na výšku. Ve výbavě je také senzor, který snímky otáčí do správné orientace podle umístění rámečku na výšku nebo na šířku. Funkce úsporného časovače šetří elektrickou energii, když fotorámeček nepoužíváte. Dálkový ovladač umožňuje ovládání odkudkoli z pokoje.

Novinkou mezi fotorámečky od Sony je schopnost modelů S-Frame XR100 a VR100 přehrávat AVCHD klipy přímo z videokamery, kompaktního fotoaparátu nebo zrcadlovky.  Kromě toho existuje také možnost nahrát si do interní paměti fotorámečku hudební skladby a použít je pro zvýraznění nálady přehrávaného videa nebo fotografických slideshow.Nový model DPP-F800 je plně vybavený fotorámeček, který vám zároveň umožňuje vytisknout záběry svých radostných chvil – bez použití počítače. Za 20cm (8”) displejem s nastavitelným úhlem je nenápadně ukrytá integrovaná barevná tiskárna fotografií. Bezplatná služba, která je k dispozici výhradně pro online objednávky od Sony, nabízí možnost opatřit rámeček gravírovaným jménem nebo krátkým vzkazem. Svůj text si zkontrolujete v náhledu na obrazovce rovnou při placení, takže čas potřebný na vyřízení vaší objednávky se tím nijak neprodlužuje.

Dostupnost a ceny

Nová řada digitálních fotorámečků S-Frame od Sony bude k dostání od října 2010. Předběžné ceny byly stanoveny takto: model VR100 (5 100 Kč), model D830 (4 100 Kč), model F800 (5 100 Kč).  Model XR100 nebude na českém trhu v prodeji.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).