Hlavní navigace

Rodiny a studenti si mohou před Vánocemi zakoupit zlevněnou sadu Office 2010

Sdílet

Martin Rippl 12. 11. 2010

Slevová akce platí až do 10. prosince letošního roku a dává studentům a domácnostem příležitost zakoupit si za maloobchodní cenu 1990 Kč zlevněnou sadu Microsoft Office 2010 ve formě karty s instalačním kódem Product Key (z anglické zkratky PKC, Product Key Card).

Kartu s kódem mohou zákazníci v rámci předvánoční akce využít k instalaci sady Microsoft Office 2010, kterou naleznou předkopírovanou na téměř všech nově zakoupených počítačích. Instalátor sady Microsoft Office 2010 se automaticky spustí při pokusu o spuštění programu z nabídky Start operačního systému Windows nebo při pokusu o otevření wordovského či excelovského dokumentu. Následně vás požádá o zadání kódu, který naleznete právě na kartě s kódem Product Key.

„Karta s kódem (PKC) neobsahuje žádné instalační médium, je ekologičtější a vyjde levněji než klasická krabicová verze. Karta je určena pro prodej s počítači - chce-li zákazník ušetřit při nákupu sady Office, pak spolu s novým počítačem koupí i levnější Kartu s instalačním kódem,“ uvádí v tiskové zprávě Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker společnosti Microsoft.

Pokud uživatelé zakoupí počítač bez instalačního balíčku Microsoft Office 2010, mohou si jej po zakoupení karty zdarma stáhnout z internetu. Odkaz je uveden na balení karty. Instalační balíček je dostupný také na serverech www.stahuj.cz nebo www.slunecnice.cz.

Našli jste v článku chybu?