Hlavní navigace

Redakce PC World hledá spolupracovníka - juniora

Sdílet

Čestmír Žák 7. 12. 2009

Redakce PC World hledá spolupracovníka - juniora

 

Koho hledáme?

PC World hledá spolupracovníka na juniorskou pozici, ideálně studenta IT oboru, který umí dobře anglicky nebo německy a nemívá problémy se slohovými pracemi v mateřském jazyce. Vaším úkolem bude zpracovávat překlady ze sesterských médií, řešit zadané redakční úkoly a přispívat novými nápady. Předchozí zkušenosti s podobnými aktivitami nejsou podmínkou. Po zapracování a získání zkušeností nabízíme možnost spolupracovat rovněž na testech aktuálních produktů z IT.

Co nabízíme?

Možnost podílet se svými nápady a prací na rozvoji PC Worldu, kontakt s moderními technologiemi, poskytnutí příležitosti pro osobní rozvoj, finanční ohodnocení dle objemu odvedené práce.

Jak na to?

Pokud máte zájem zkusit se podílet na vytváření PC Worldu, zašlete nám do 14. prosince 2009 e-mail na adresu pcworld@idg.cz, v němž se maximálně na pěti řádcích textu pokusíte vysvětlit, proč máte zájem s námi spolupracovat a jaké k tomu máte dispozice. Pokud chcete zvýšit svoje šance na to, abychom si pro juniorský program vybrali právě VÁS, zkuste přeložit několik úvodních odstavců tohoto článku a přiložit je k vašemu emailu:

http://www.pcadvisor.co.uk/blogs/index.cfm?entryid=3208134&blogid=4

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).