Hlavní navigace

Řada navigací TomTom GO LIVE k dostání v Česku

Sdílet

Bohuslav Dvorský 28. 10. 2011

Zákazník si může vybrat z trojice nových produktů – GO LIVE 820 s úhlopříčkou 11 cm (4,3”) a dále GO LIVE 825 a GO LIVE 1005 s úhlopříčkou 13 cm (5”).

Tyto tři novinky jsou první zařízení značky TomTom v České republice, které nabízejí služby LIVE. K těm se řadí služba TomTom HD Traffic, která informuje řidiče o aktuální dopravní situaci na silnici. HD Traffic přináší informace o dopravních zácpách a probíhajících silničních pracích. Informace jsou každé dvě minuty aktualizovány díky připojení k internetu.

Součástí balíku LIVE je také možnost kontrolovat předpověď počasí v místě, kde se právě nacházíte nebo po celé trase vaší naplánované cesty. Kromě toho řada GO LIVE informuje o fixních silničních radarech, které jsou rozmístěné podél vaší trasy. Připojení k internetu rovněž umožňuje vyhledávání například místních obchodů nebo firem prostřednictvím Googlu. Všechny tři modely GO LIVE 820, GO LIVE 825 a GO LIVE 1005 jsou dodávané spolu s ročním předplatným služeb LIVE.

Displej je u nových produktů vyroben z kvalitního skla, které by mělo podle tvrzení společnosti umožňovat zřetelné a komfortní pozorování zobrazené mapy i v jasném slunečním svitu. Dostupné je také přívětivé uživatelské rozhraní, které navíc poskytuje více funkcí než u předchozích modelů.

Řada GO LIVE obsahuje magnetický držák Easy Click, který usnadňuje vložení a vyjmutí přístroje, takže by základní manipulaci měl uživatel zvládnout i jednou rukou. Stačí jen lehce zasunout navigaci do držáku a ta si sama najde své správné místo.

 

Dostupnost a ceny:

Nové produkty jsou k dostání v českých obchodech v těchto modelech a doporučených cenách:

  • GO LIVE 1005 s mapou světa a dvouletou aktualizací map (8 490 Kč včetně DPH)
  • GO LIVE 825 s mapou Evropy a dvouletou aktualizací map (6 490 Kč včetně DPH)
  • GO LIVE 820 s mapou Evropy a dvouletou aktualizací map (5 990 Kč včetně DPH)
Našli jste v článku chybu?