Hlavní navigace

Zajímavý projekt řeší komunikaci se sousedy

23. 4. 2009

Sdílet

Obyvatele.cz

 

Stalo se vám, že na domovní schůzi proběhla nekonstruktivní diskuse třeba o výměně oken či opravě výtahu? Nic se nevyřešilo, jen vzplály emoce a rozešli jste se s tím, že potřebujete další informace, musíte se znovu sejít, diskutovat, hlasovat...

Nový online projekt Obyvatelé.cz řeší  výměnu informací mezi nájemníky, správci domů a vůbec všemi, kteří mají co říci k bydlení. Seznam kontaktů, diskuse, důležité dokumenty, společný kalendář, nástěnka, anketa – to je jen několik funkcionalit, které web www.obyvatele.cz nabízí.

Projekt Obyvatelé.cz vznikl na základě potřeb lidí bydlících v bytových domech. Vychází z principu populárních sociálních sítí jako jsou Spolužáci nebo Facebook, nabízí však specializované řešení. Zjednodušuje přenesení papírové agendy domu na internet, nevyžaduje technickou zdatnost ani nutnost zabývat se projektováním vlastních webových stránek. Stačí, když jeden z obyvatel domu vyplní vstupní formulář na stránkách www.obyvatele.cz, pozve další sousedy a můžete začít čilá komunikace.

Majitelé bytů či nájemníci mohou funkce pro vzájemnou komunikaci využívat zdarma. Použití plné palety nástrojů, tedy nejen komunikačního prostoru, ale i funkcí s vysokou přidanou hodnotou, jako je třeba zasílání SMS prostřednictvím webu nebo sdružování vchodů, je zpoplatněno 6000 Kč/ročně.

Sousedka

 

Fotografie: Pixmac

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).