Hlavní navigace

Prohlížeč AVG Family Safety chrání děti před hrozbami internetu

Sdílet

Jan Bednařík 25. 6. 2012

AVG Family Safety pro Windows Phone a iOS představuje bezpečný webový prohlížeč, který chrání děti před nevhodným obsahem, a je zdarma. Uživatele ochraňuje před podvody i podvodníky, phishingem nebo potenciálně závadným online obsahem.

„Vzhledem k tomu, že lidé stále víc používají mobilní přístroje pro přístup na sociální sítě a pro hledání na webu, je ochrana těchto zařízení před online hrozbami klíčová,“ říká J.R. Smith, generální ředitel AVG, „online podvody a útoky jsou na vzestupu a mohou se objevit na jakékoliv platformě, která se připojuje na web. AVG chce chránit svoje uživatele všude, kde se pohybují.  Verzí AVG Family Safety pro iOS a Windows Phone přinášíme našim uživatelům klid, že jsou oni sami i jejich děti chráněni před mobilními hrozbami také na těchto platformách.“

AVG nyní poskytuje ochranu pro celou rodinu pomocí webového prohlížeče AVG Family Safety uživatelům iPhonů, iPadů a zařízení s Windows Phone. Stránky, které budou detekovány jako škodlivé, obsahující podvody nebo malware, budou zablokovány pomocí technologie AVG LinkScanner. Jde o technologii nad rámec zabudované mobilní bezpečnosti poskytované operačním systémem.

Pokud rodiče propojí tuto aplikaci s AVG Family Safety účtem, mohou pomocí webového rozhraní filtrovat možnosti a upravovat seznam povolených a blokovaných stránek na počítači i mobilních zařízeních. Rodiče mohou sledovat online aktivity různých uživatelů a blokovat přístup na sociální sítě a další stránky pro každé dítě zvlášť. Verze jsou zdarma ke stažení na Windows Phone Marketplace a Apple App Store nebo také na stránce AVG.

Technické požadavky: minimálně Windows Phone 7.5 (Mango) nebo iPhone, iPad či iPod Touch s iOS 4.3. AVG Family Safety pro Windows Phone je dostupný prozatím jen v angličtině, iOS v češtině.

 

Zdroj: TZ AVG

Našli jste v článku chybu?