Hlavní navigace

Privátní filtry 3M pro iPhone a iPad chrání citlivá data

Sdílet

Pavel Kreuziger 23. 12. 2011

Každý někdy pracuje s citlivými informacemi a s rozvojem mobilních zařízení takovou činnost neomezujeme pouze na domácnost nebo kancelář. Smartphony a tablety často využíváme v dopravních prostředcích nebo na veřejných prostranstvích, kde může v nestřeženou chvíli aktuální obsah vašeho displeje kdokoliv přečíst a později případně zneužít.

V takovou chvíli přichází vhod privátní filtry, které začala firma 3M dodávat i v rozměrech kompatibilních s rozměry přístrojů iPhone a iPad. Pokud si takový filtr nalepíte na displej, můžete zařízení bez problémů používat, filtry nijak neomezují dotykovou funkci displeje a navíc chrání vaše soukromí.

Chcete-li začít filtr používat, jednoduše jej nalepíte na displej vašeho mobilu či tabletu. Nyní vás při práci může pozorovat kdo chce, na displeji nic neuvidí. Při odstraňování filtr navíc nezanechává dle výrobce žádné stopy lepidla. K filtrům pro iPad získáte také hadřík z mikrovlákna, kterým snadno očistíte displej před aplikací filtru.

Filtry seženete pro iPhone 3GS na výšku i na šířku v matném provedení, pro iPhone 4 na výšku opět v matném provedení a nakonec lesklé na výšku pro iPhone 4S. Pro iPad jsou filtry k dispozici po jednom provedení na šířku i na výšku pro obě dosavadní generace.

Našli jste v článku chybu?